Cihazınız Desteklenmiyor!
Sıradan bir bildirim içeriği...
Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Yasal metni görmek için tıklayın.
Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete girmiştir, lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşın...
Ana Sayfa

Simet Quedra LMon Yazılımını Pazara Sundu

Çalışmaları uzun zamandır süren Quedra LMon Log Yönetim ve Güvenli Kayıt yazılımı, Simet Draytek Hi-Tech Camp 2011 etkinliğinde pazara sunuldu.

Simet, pazarda ses getirecek yeniliklerden birine daha imza attı. Bu yeni Log 'lama yazılımı ile başlangıçta tüm Draytek ürünlerinin kanuni log kayıtlarının alınması yanında ciddi bir sistem analizi imkanı sunulmaktadır. İlk olarak Ankara Kızılcahamam 'da düzenlemiş olduğu etkinlik ile 2011 yılında yeni düzenlemeler ve yol haritasını da açıklayan kuruluşumuz bu yılı "en hızlı çıkış" yılı olarak ilan etmiştir.

Aşağıda düzenlenmiş olan etkinlik sonrası haberimizi bilgilerinize sunuyoruz;

Draytek markasının 2001 yılından itibaren Türkiye tek distribütörlüğünü yapmakta olan Simet Ltd.Şti. ve Draytek firmasının ortak olarak gerçekleştirdiği iki günlük toplantısında 2011 yılının yeni ürünlerinin tanıtılması yanında hâlihazırda var olan ürünlerle ilgili teknik bilgiler verildi.

Simet iş ortakları olan Arena, Tesan ve İnnotim firmaları da sunumlarıyla toplantıya renk kattılar.

Arena’dan Kemal Çelebiergün, Satış Stratejilerini konu aldığı sunumunda, geleneksel salt kutu ürün satışı ile yenilikçi artı değer üreten satış stratejilerini değerlendirdi.

Tesan’dan Rüştü Arseven, Bilişim sektöründeki mevcut ürün ve marka yelpazesine ilişkin bir sunum gerçekleştirirken, İnnotim’den Veysel Ataytür, Draytek ürünleri için geliştirilen Quedra  L-Mon Log Toplama ve Güvenli Kayıt Yazılımını tanıttı.

Eğitim ve tanıtım prezantasyonlarının yanı sıra, bilişim sektöründe faaliyet gösteren yaklaşık 30 farklı firmanın katıldığı “2011 Draytek Hi-Tech Camp” adı verilen organizasyona, eğlence ve doğa aktiviteleri de damga vurdu. Kızılcahamam’ın doğayla iç içe atmosferinde iki gün aktiviteler hız kesmedi.

  Dart turnuvası, doğa yürüyüşü ve termal havuz imkanı ile, simet iş ortakları, Ocak ayının ortasında iki günlük verimli bir etkinlik gerçekleştirmiş oldu.

Son olarak, 2010 yılı için belirlenen kriterdeki ödüllere layık görülen firma ve çalışanların ödül töreni ve hediye çekilişi ile etkinlik sona erdi.07.01.2019