Cihazınız Desteklenmiyor!
Sıradan bir bildirim içeriği...
Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Yasal metni görmek için tıklayın.
Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete girmiştir, lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşın...
Ana Sayfa

Haberler

İnternet Güvenlik Açıkları ve Yanlışlar

Her tür uygulamanın internete aktarılmaya çalışıldığı günümüzde internetin önemini bilmeyen olmadığı açıktır. Bu önemi nedeni ile çok kısa bir süre ile internet kesilmesi durumunda bile neredeyse tüm işlerimiz aksıyor, hayat durma noktasına geliyor. Özellikle teknoloji odaklı sektörlerde bulunan şirketler için elektrik, su, ofis malzemesi gibi olmazsa olmaz bir noktaya gelmiş olan internet aynı zamanda dünyaya açılan kapımız olarak ta önem taşımaktadır.

Güncelleme Tarihi: 07.01.2019

Kurumsal Ağ Güvenliğine Taraflı Bir Bakış - UTM Sistemler

Kurumsal bilgi güvenliğinde trend çok hızlı bir biçimde daha çok sistem yöneticilerinin işini kolaylaştıran bir çok fonksiyonu tek yönetim merkezinden yönetilebilen ve bu sayede zaman, para ve işgücünün korunmasını sağlayan UTM(Unified Threat Management) sistemler vardır.

Güncelleme Tarihi: 07.01.2019

Güvenlik Önlemlerinize Güveniyor musunuz?

Uzun zamandır internet güveliği konusunda makaleler yazılmakta görüşler bildirilmekte. Konunun detayına baktığımızda aslında görüldüğünden de daha ciddi bir tehditle karşı karşıya olduğumuz bir gerçek. Belki 4-5 yıl öncesine dönmüş olsaydık, bu kadar ciddi önlemler almamıza gerek kalmazdı fakat bugün internetten yapılan saldırıların ciddi boyutlara ulaşması erişim güvenliğimizi tamamen tehdit etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 07.01.2019

Simet Quedra LMon Yazılımını Pazara Sundu

Çalışmaları uzun zamandır süren Quedra LMon Log Yönetim ve Güvenli Kayıt yazılımı, Simet Draytek Hi-Tech Camp 2011 etkinliğinde pazara sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 07.01.2019

Çelikler SüperMarketler Quedra ile Log 'lanıyor...

2010 yılı itibarı ile sadece Ankara içerisinde 21 adet şube sayısına ulaşan Çelikler SüperMarketler Zinciri, merkez ve tüm şubelerinde Draytek ürünleri kullanımının yanı sıra log ve raporlama çözümü olarak Quedra LMon (LMan) kullanıyor.

Güncelleme Tarihi: 07.01.2019

Quedra markası kurumsallaştı

Quedra Markası Kurumsallaştı

Güncelleme Tarihi: 07.01.2019

Quedra LMAN N3 Kullanımda

Quedra LMAN N3 Log Yönetimi ve Güvenli Kayıt Yazılımı Kullanımda

Güncelleme Tarihi: 07.01.2019

Quedra yazılım projeleri projeksiyonu

Quedra yazılım projeleri projeksiyonu

Güncelleme Tarihi: 07.01.2019